Фото: Андрій Гудзенко

Всі вони герої, – Сергій Бабак про роботу вчителів “Всеукраїнської школи онлайн”

Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій нардеп Сергій Бабак виступив від комітету на захист вчителів “Всеукраїнської школи онлайн”, яких критикують у суспільстві за помилки.

Про це він заявив на позачерговому засіданні парламенту.

Тиждень тому розпочався наймасштабніший освітній проект “Всеукраїнська школа онлайн”.

Проект запустили менше ніж за два тижні без жодної копійки державного бюджету. Більше 40 вчителів стали волонтерами школи і почали записувати відеоуроки для мільйонів учнів, які через карантин були позбавлені можливості доступу до знань, – зазначив Бабак.

Дивіться також: Гість програми “Діалог” Ганна Личко

Нардеп зазначив, що перші уроки, які вийшли на екрани у понеділок, ще вночі монтувалися, а вчителі ніколи раніше не мали досвіду працювати перед камерами для мільйонної аудиторії. Саме через це й виникли деякі помилки під час запису відоуроків.

Але замість слів підтримки цих вчителів, суспільство, соціальні мережі, політики та навіть їхні колеги почали висміювати і цькувати – такий собі суспільний булінг вчителів, – наголосив Бабак.

Дивіться також: Ірина Шамрай про карантин та ситуацію з COVID-19 в Миколаєві

З його слів, вчителі вирішили на волонтерських засадах допомогти системі освіти України, яка не була готова до тих викликів, перед якими усі постали.

Медики на передовій борються за наше з вами життя, а вчителі – за гідне мабутнє наших дітей, а відтак, і за майбутнє наших героїв. І сьогодні всі вони герої! – підкреслив Бабак.

Нагадаємо, поліція склала три адмінпротоколи на священників за порушення карантину у Вербну неділю.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram