У МОЗ озвучили нові правила роботи салонів краси

Міністерство охорони здоров’я назвало нові правила для роботи салонів краси під час карантину в Україні, які запрацювали після його ослаблення 11 травня.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ у своєму телеграм-каналі “Коронавірус_інфо”.

Так, у відомстві нагадали, що салони краси в умовах карантину повинні приймати відвідувачів лише за попереднім записом з інтервалом не менше 15 хвилин. Відвідувачі повинні чекати своєї черги на вулиці, при цьому на одну людину повинно відводитися як мінімум 5 квадратних метрів. Всі відвідувачі повинні мати засоби індивідуального захисту.

Дивіться також: З послабленням карантину в Миколаєві посилилась стихійна торгівля 

Працівники салонів краси повинні перед початком роботи проходити вимірювання температури і бути в засобах індивідуального захисту. Персоналу дозволяється використовувати тільки респіратори без клапана видиху.

Крім того, біля входу в салони краси повинна бути розмітка для клієнтів для дотримання відстані в 1,5 метра. Між місцями надання послуг також повинна бути дистанція не менше 1,5 метра. Установи повинні забезпечити дезінфекцію після кожного клієнта і централізований збір використаних засобів індивідуального захисту. Під час карантину в салонах краси забороняється наявність рекламної продукції, журналів і різних іграшок.

Нагадаємо, Миколаївський краєзнавчий музей відкрився для відвідувачів.

Як відомо, у столичному інтернаті спалах COVID-19: інфіковано більше 80 осіб.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram