З послабленням карантину в Миколаєві посилилась стихійна торгівля

З послабленням карантину на вулицях Миколаєва з’явились нелегальні торговці, котрі продають продукти харчування в непридатних для цього місцях, а часто-густо безпосередньо с землі.

Про це йшлося, 14 травня, в ході засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації міської ради.

З початку травня фахівці державної служби із захисту прав споживачів у Миколаєві зафіксували 17 порушень карантинних обмежень, пов’язаних з торгівлею на ринках і склали 7 протоколів за недотримання санітарних вимог та стихійну торгівлю. Зазвичай нелегальні продавці торгують поряд з продуктовими ринками. З ними мали проводити роботу спільні групи підрозділів національної поліції та представників адміністрацій районів Миколаєва.

Дивіться також: Супермаркет – найбезпечніше місце для покупок під час карантину

Очільники адміністрацій стверджують, участь в рейдах брали, однак поліція з невідомих причин не відображає це в своїх звітах.

За словами Ігоря Гончаренка, заступника начальника управління превентивної діяльності ГУНП у Миколаївській області, після відкриття великих базарів роботи у правоохоронців значно побільшало, оскільки тепер слід контролювати дотримання карантину на легальних ринках і боротись зі стихійною торгівлею.

Дивіться також: Підприємці вимагали відкрити ринки у Миколаєві

Заступник начальника управління превентивної діяльності зазначив, правоохоронці не мають ані повноважень, ані бюджету щоб сплачувати за зберігання даної продукції на складах.

Тож комісія ухвалила рішення зібрати окрему нараду, на яку  запросять представників комунальних підприємств, приватних фірм, а також правоохоронців, аби детально відпрацювати це питання.

Нагадаємо, на місці ринку «Івушка» у Заводському районі Миколаєва планується розмістити комунальний ринок.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram