У Заводському районі капітально відремонтували двір багатоповерхівки

У Миколаєві капітально відремонтували черговий двір. На замовлення адміністрації Заводського району привели до ладу прибудинкову територію по вул. 2 Слобідській, 75.

Об’єкт оглянув Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Ми приїхали сюди в дощовий день, щоб перевірити, як на цій території, зокрема, працює водовідведення. Хочу сказати, що до ремонту двору підійшли комплексно. Разом з асфальтовим покриттям було відновлено пішохідні доріжки, які вимостили тротуарною плиткою. Крім того, було відремонтовано дитячий майданчик, приведено до ладу прилеглу територію і майданчик під сміттєві контейнери. Висловлюю подяку адміністрації Заводського району та підрядникам за якісно виконану роботу.

А голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук повідомив, що до благоустрою цього двору мають долучитися й місцеві жителі. Вони висловили бажання прикрасити свою територію яскравою клумбою. Миколаївці планують висадити зелені насадження та взяти участь у програмі «Квіти біля дому».

Мешканці будинків запевнили, що зможуть вразити нас своїм квітником, – зазначив Віктор Дмитрук.

Голова адміністрації Заводського району Вікотр Дмитрук розповів про подальші плани.

Ми працюємо над благоустроєм скверів. Так, вже стартувала реконструкція зеленої зони по вул. Генерала Карпенка, 42. Крім того, розпочато пілотний проєкт з встановлення контейнерів для сміття поглибленого типу. Наразі відбуваються торги для придбання спеціалізованої техніки. Також хочемо реалізувати нашу пропозицію щодо встановлення індивідуальних сміттєвих контейнерів в приватному секторі. Ну і будемо займатися інфраструктурними проєктами, – сказав Віктор Дмитрук.

Нагадаємо, що на «Зорі» — «Машпроект» готують скорочення понад 60 працівників

Як раніше повідомлялось, миколаївські подвір’я стануть кращими

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram