Фото: Вечерний Николаев

На «Зорі» — «Машпроект» готують скорочення понад 60 працівників

На Миколаївському заводі державного підприємства «НВКГ «Зоря»-«Машпроект» готуються до скорочення 66 співробітників.

Про це йдеться в указі від 12 травня заступника гендиректора компанії з питань управління персоналом, який опублікувала в Facebook одна з працівниць, які потрапляють під скорочення,

Я працівник УМТО ДП НВКГ« ЗОРЯ» – «Машпроект» з зарплатою 7500 гривень. Я, відповідно до цього наказу, потрапляю під скорочення. Новоприбулі нові керівники з окладом 100 000 гривень і більше влаштували масові звільнення, замість того, щоб зайнятися пошуком нових можливостей для збільшення продажів, створенням нових робочих місць, – написала вона.

Фото: Турбініст / Facebook

Згідно з документом, скорочення пов’язане з ліквідацією управління матеріально-технічного забезпечення заводу. У зв’язку з цим звільнити збираються всіх 66 співробітників управління.

Фото: Турбініст / Facebook

Працівниця заводу додала, що в березні на підприємство прибули люди з ТОВ «Дельта Вілмар СНД», які «перетягують» з цієї компанії колишніх співробітників.

Видно через екологічну катастрофу під Одесою з підприємства «Дельта Вілмар СНД» втекли частина співробітників, щоб сховатися на нашому заводі. 1 грудня 2019 року був зафіксований розлив близько 3 тисяч тонн пальмової олії в селі Біляри Лиманського району Одеської області. Якщо Вам так добре було на підприємстві «Дельта Вілмар СНД» навіщо Ви до нас приїхали?», – додала вона.

Нагадаємо, через коронавірус без роботи можуть лишитись 25 мільйонів осіб.

Як відомо, додаток «Дія» поповнився послугою оформлення виплат по безробіттю.

Раніше повідомлялось, в уряді повідомили, як підтримають малий бізнес на період кризи.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram