Депутати відмовились затверджувати бренд «Місто на хвилі» для офіційних документів

Депутатська комісії з питань гласності Миколаївської міськради відмовилися затверджувати туристичний логотип міста «Миколаїв – місто на хвилі» і відправила питання на доопрацювання.

Про це стало відомо в ході засідання профільної комісії.

До депутатів звернулася директорка департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради Тетяна Шуліченко, з проханням затвердити туристичний логотип «Миколаїв – місто на хвилі», котрий миколаївцям подарувала громадська платформа МрійДій.

Голова фракції «Європейська Солідарність» в міській раді Олена Кісельова порадила привести положення щодо логотипу до лажу, аби новостворений бренд не суперечив положенню про затверджений герб міста.

Якщо ми говоримо про туристичний логотип, то він може використовувати на офіційних зустрічах тільки після того, як проведена офіційна частина і починається неформальна. Вам потрібно зіставити положення про герб і про логотип туристичному і привести документи в порядок. Навіщо приймати положення, яке викликає протиріччя? Приведіть у порядок документи, – порадила Олена Кісельова.

Дивіться також: Миколаївська спілка письменників пропонує назвати одну з вулиць міста на честь Дмитра Креміня

Натомість, голова фракції «Опозиційний блок» Ігор Дятлов заявив, не готовий голосувати за положення в якому є недоліки, бо вбачає у ньому можливість підміни офіційного герба міста.

Я утримаюся від голосування. Якби в положенні було прописано, що цей логотип буде використовувати управління, або сектор з питань туризму, то я б підтримав це питання. Але, коли мова йде про всі органи влади міста Миколаєва, для мене ця пропозиція некоректна. У нас є герб міста, він визнаний, він існує вже дуже багато років і брати на себе відповідальність цим рішенням заміняти його – я не вважаю для себе можливим. Якщо міська влада хоче замінити герб, то нехай міська влада скаже це і депутати на сесії розглянуть це питання. Якщо ж логотип хочуть використовувати для залучення туристів, то нехай положення підготують таким чином, щоб воно стосувалося тільки підрозділів, які займаються в місті туризмом, – заявив Ігор Дятлов.

У підсумку всі члени комісії в ході голосування утрималися і доручили чиновникам доопрацювати положення про логотип «Миколаїв – місто на хвилі».

Нагадаємо, у Миколаєві стартував вітрильний сезон – 2020.

Як відомо, НБУ випустить пам’ятну монету, присвячену Миколаївській обсерваторії.

Раніше повідомлялось, виставка «Миколаївська книга-2020» пройшла у віртуальному форматі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram