
Червона зона карантину: Укрзалізниця припиняє брати пасажирів у Тернополі
У зв’язку з введенням Тернополя до “червоної” зони карантину, не дозволятиметься посадка пасажирів на цій станції. Можна буде лише зійти з поїзд. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці. Також зі станції не продаватимуться квитки на поїзди сполученням: №21/22 Харків —Трускавець; №12/11 Одеса — Львів; №81/82 Київ — Ужгород; №49/50 Київ — Трускавець; №136/135














