Фото: Прямий FM

Радіостанцію «Прямий FM» позбавили ліцензії

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення анулювала ліцензію на мовлення радіостанції «Прямий FM» в шести населених пунктах.

Як передає Цензор.НЕТ, таке рішення регулятор прийняв на засіданні 3 вересня.

За анулювання ліцензії проголосували 5 членів Нацради, 2 голоси проти, 1 утримався. Компанія ще може оскаржити рішення Нацради.

Це питання Нацрада розглядала вдруге. Перший раз – в лютому 2020 року, тоді Нацраді не вистачило голосів для прийняття рішення за результатами планової перевірки радіостанції. Тоді пропонували два проекти рішення – анулювати ліцензію і оголосити попередження. Жодне з яких не набрало мінімум п’яти голосів.

Генпродюсер телеканалу «Прямий» Світлана Орловська заявила, що вперше в історії Нацради виноситься таке рішення про анулювання всіх ліцензій, так як були аналогічні питання, і тоді проекти рішень про анулювання не виносилися.

Якась особлива увагу до «Прямого». І тоді не вистачило голосів, і знову вже у вересні вони виносять це питання, ще й переносять засідання – повідомила вона.

Нагадаємо, фільм Сенцова “Номери” вийде у прокат у листопаді 2020 року.

Як відомо, президент Володимир Зеленський присвоїв почесні звання “Заслужений артист України” білоруському виконавцю, екслідеру гурту “Ляпис Трубецкой” Сергію Міхалку та українському співакові та режисеру Михайлу Хомі, відомому як DZIDZIO.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram