Фільм "Номери". Фото - НВ

Фільм Сенцова “Номери” вийде у прокат в 2020 році

Прем’єра фільму Олега Сенцова запланована на 19 листопада.

Сам сценарій фільму автор написав ще в 2011 році, а в 2018 була створена постановка. Над нею працювали широко відомі Тамара Трунова і художник-постановник Юрій Ларіонов, повідомляє Comments.

Режисерами фільму стали Олег Сенцов і Ахтем Сейтаблаєв, які разом втілювали задумане в реальність. Робочі моменти вони вирішували в листуванні між собою, листів було більше сотні, як з’ясувалося пізніше. Продюсером нової картини стала Анна Паленчук.

Ахтем Сейтаблаєв розповів, що у фільмі зачіпаються життєво важливі теми. Тому що, рано чи пізно, будь-яке суспільство буде хотіти змін. І краще вже хоч раз спробувати, ніж зберігати позицію спостерігача за всім, що відбувається. Саме такі питання і виникають перед головними героями, ділиться режисер. Також він додав, що Сенцов, швидше за все, навіть уявити не міг, наскільки цей фільм виявиться актуальним в теперішній час.

У центрі фільму – ув’язнене суспільство, яке давно живе за встановленими правилами. Вони звикли підкорятися жорстокій системі, в них немає права вибирати щось. Життя цих людей змінюється, коли серед них з’являється новий житель.

Нагадаємо, що колишній політв’язень, український режисер Олег Сенцов видав фантастичний роман «Другу також варто придбати», написаний під час незаконного ув’язнення в російській колонії в Якутії в 2017 році.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram