У Миколаєві обговорили долю палацу спорту «Трудові резерви»

У ЧНУ імені Петра Могили обговорили долю Палацу спорту (колишнього спорткомплексу “Трудові резерви”). 4 вересня в університеті організували круглий стіл, на який запросили представників спорткомплексту, депутатів та кандидатів у мери Миколаєва.

Спорткомплекс “Трудові резерви” передали на баланс Чорноморського національного університету імені Петра Могили наприкінці 2019 року. Керівництво навчального закладу зобов’язалося зробити там капітальний ремонт, передають кореспонденти телеканалу “МАРТ”.

За словами адміністрації Палацу, минулось понад півроку, а ремонтні роботи так і не розпочались.

Читайте також: Дистанційне навчання для шкіл розпочнеться у листопаді – ЗМІ

За словами директора інституту державного управління Володимира Ємельянова, відповідальність за всі роботи, які виконуються у спорткомплексі, лежить на ректорові університету, тому неприпустимо, щоб ремонт виконували без укладеного договору. У свою чергу, головний бухгалтер «Трудових резервів» заявила, що дозвіл на ремонтні роботи надає Фонд державного майна, а не університет.

Під час обговорення проблеми дійшли висновку, що в цьому питанні має сказати остаточне слово балансоутримувач, а саме Міністерство освіти і науки України.

Нагадаємо, у миколаївських школах кілька класів відправили на самоізоляцію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram