У миколаївських школах кілька класів відправили на самоізоляцію

У Миколаєві на карантин відправили три класи і п’ять вчителів у двох школах.

Про це повідомила начальниця управління освіти Миколаївської міської ради Анна Личко в ефірі програми «Контраргумент» на каналі “НІС-ТВ”.

На самоізоляцію був відправлений один клас у школі № 47 та два класи в школі № 29. Також у школі №29 на карантин пішли п’ять вчителів – там було зафіксовано спалах саме серед педагогів.

У нас в місті тільки почався навчальний рік, але разом з тим, ми вже маємо не тільки один клас на самоізоляції, а вже кілька. Це ще школа № 47, один клас, і № 29, яка сьогодні практично не вчилася, тому що захворіло кілька вчителів. І сьогодні державні епідеміологи проводили розслідування. За результатами розслідування рекомендовано відправити на самоізоляцію два класи і п’ять вчителів, – розповіла Анна Личко.

Вона додала, що самостійно школи не приймають рішення, кого відправити на карантин. Це роблять епідеміологи.

Нагадаємо, міста Миколаїв і Вознесенськ, а також Баштанський, Кривоозерський та Очаківський райони Миколаївської області внесено до жовтої карантинної зони.

Як відомо, Кабінет міністрів України виділив кошти на централізовану закупівлю лікарського препарату «Ремдесівір» для лікування коронавірусной хвороби COVID-19.

Раніше повідомлялось, у Корабельному районі Миколаєва закрили на карантин шкільний навчальний заклад.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram