Миколаїв змінив карантинну зону

Міста Миколаїв і Вознесенськ, а також Баштанський, Кривоозерський та Очаківський райони Миколаївської області внесено до жовтої карантинної зони.

Про це міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов написав в своєму Telegram-каналі.

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 3 вересня затвердили нові зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Вони почнуть діяти в 00 годин 00 хвилин 7 вересня (понеділок), – йдеться у повідомленні.

Всі інші населені пункти, які не потрапили до переліку залишаються у зеленій карантинній зоні.

Відзначимо, що в зеленій зоні діють правила, встановлені по всій країні – носіння маски в громадських місцях, соціальна дистанція, використання антисептика; проведення масових заходів з не більше ніж 1 особою на 5 квадратних метрів; заповненість кінотеатрів і театрів не більше, ніж на 50%; перевезення пасажирів в громадському транспорті тільки на сидячих місцях.

У жовтій зоні до попередніх обмежень додається обмеження на відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку.

Помаранчева зона – до згаданих обмежень додають припинення діяльності закладів розміщення, крім готелів, обмеження діяльності розважальних закладів та закладів харчування в нічний час, діяльності спортзалів, фітнес-залів, дитячих установ оздоровлення і відпочинку, а також обмеження для масових заходів – одна людина на 20 квадратних метрів і не більше 100 чоловік.

Червона зона – це заборона на роботу громадського транспорту, відвідування навчальних закладів, закриття ресторанів, ТРЦ тощо.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України виділив кошти на централізовану закупівлю лікарського препарату «Ремдесівір» для лікування коронавірусной хвороби COVID-19.

Раніше повідомлялось, у Корабельному районі Миколаєва закрили на карантин шкільний навчальний заклад.

Як відомо, У зв’язку з підвищенням кількості захворювань на COVID-19 у Миколаєві на базі міської лікарні №1 хочуть розширити можливості бактеріологічної лабораторії для проведення ПЛР-тестувань.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram