У Миколаївській області посилили карантин

У пятницю, 4 вересня, у Миколаївської ОДА пройшла відеоселекторна нарада щодо запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19.

У нараді взяли участь начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Лариса Бурденко, начальник департаменту освіти Миколаївської ОДА Олена Удовиченко, голови райдержадміністрацій, міські голови, очільники ОТГ, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

На початку наради заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі акцентував увагу на погіршенні епідемічної ситуації як в області, так і в місті.

В нас є вкрай негативна динаміка по захворюваності на коронавірус. Вчора, рішенням Державної комісії ТЕБ та НС міста Миколаїв та Вознесенськ, Баштанський, Кривоозерський та Очаківський райони було переведено в жовту зону, – зазначив він.

Олександр Трайтлі / Фото: Миколаївська ОДА

Олександр Трайтлі повідомив, що сьогодні обласною комісією ТЕБ і НС прийнято рішення яким заборонено: 

  • робота після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
  • діяльність хостелів;
  • відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).

Заступник голови облдержадміністрації відзначив, наразі створена комісія з представників штабу, якою будуть здійснені перевірки ЗОШ без попередження. Також за його словами аналогічні перевірки будуть проводитися комісіями і на державному рівні. 

Нагадаємо, міста Миколаїв і Вознесенськ, а також Баштанський, Кривоозерський та Очаківський райони Миколаївської області внесено до жовтої карантинної зони.

Як відомо, Україна залишається одним з лідерів серед європейських країн, де зафіксували найбільший добовий приріст захворювань коронавірусною інфекцією COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram