
У миколаївських школах кілька класів відправили на самоізоляцію
У Миколаєві на карантин відправили три класи і п’ять вчителів у двох школах. Про це повідомила начальниця управління освіти Миколаївської міської ради Анна Личко в ефірі програми «Контраргумент» на каналі “НІС-ТВ”. На самоізоляцію був відправлений один клас у школі № 47 та два класи в школі № 29. Також у



