Фото: DW.com

ОБСЄ: на Донбасі більше 900 порушень за час «всеосяжного перемир’я»

З початку всеосяжного перемир’я на Донбасі спеціальна моніторингова місія ОБСЄ станом на вечір 2 вересня зафіксувала 908 порушень режиму «тиші».

Про це свідчить звіт СММ ОБСЄ від 3 вересня, пише Українська правда.

Після засідання Тристоронньої контактної групи 22 липня, на якому було досягнуто домовленості про додаткові заходи щодо посилення режиму припинення вогню, починаючи з 00:01 27 липня до кінця звітного періоду СММ зафіксувала у цілому 908 порушень режиму припинення вогню у Донецькій і Луганській областях, – йдеться в звіті.

За даними спостерігачів, зокрема, мова йде про 152 вибухи, двох пролетівших невизначених боєприпасів і 13 освітлювальних ракетах, а також 741 черг і пострілів.

Нагадаємо, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ з початку всеосяжного перемир’я на Донбасі 27 липня нарахувала 713 порушень нового режиму.

Як відомо, заступник глави української делегації на переговорах в Мінську і перший прем’єр-міністр України Вітольд Фокін заявив, що виступає за надання особливого статусу всій території Донецької та Луганської областей, а не тільки їх окупованій частині.

Раніше повідомлялось, президент Володимир Зеленський заявив, що розраховує закінчити війну на Донбасі і почати економічне зростання в 2021 році, коли Україна святкуватиме 30-річчя незалежності.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram