Тег: Миколаївська міська лікарня №1

Комфорт та доступність: у Миколаєві відремонтували відділення гінекології лікарні №1

Задля комфорту та гідних умов лікування жінок. У Миколаївській міській лікарні №1 відкрили оновлене гінекологічне відділення. Реалізувати проєкт вдалося завдяки фінансуванню Міністерства закордонних справ Данії. Ремонтні роботи виконала Данська рада у справах біженців у межах програми гуманітарної допомоги. Це відділення, де буде надаватися допомога жінкам міста Миколаєва, Миколаївської області та

У міській лікарні №1 встановили систему очищення води

Потужність систем дозволяє забезпечити питною водою всі потреби лікарні, зокрема відділення гемодіалізу. Її також можуть набирати миколаївці, які живуть поруч.  У міській лікарні №1 встановили систему очистки води. Аби реалізувати проєкт фахівці зробили на території закладу свердловину необхідної глибини та змонтували систему очистки для технічної та питної води. Потужність систем

У міській лікарні №1 встановили систему очищення води

Подібні системи планується встановити у всіх закладах гуманітарної галузі. У міській лікарні №1 встановили систему очищення води. Саме у цьому закладі працює відділення гемодіалізу, тому пацієнтам для проходження цієї процедури вкрай важлива якісна вода. Про це повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич в соціальних мережах. Потужність системи за добу дозволить забезпечити потреби і

Миколаївські лікарні отримали кисневі станції для хворих на COVID-19

Миколаївські міські лікарні №1, №3 та №5 отримали кисневі станції. Вартість апаратури становила близько 10 мільйонів гривень, з яких понад 2 мільйони виділили з міського бюджету. Про це йдеться у сюжеті кореспонтентки телекомпанії «МАРТ». Нові кисневі станції закупили наприкінці 2021 року. Тоді ж розпочали монтажні роботи. Начальниця управління охорони здоров’я

У палатах холодно і багато тяжкохворих, — Марія Грачова про ситуацію у Миколаївській лікарні №1

Директорка Миколаївської міської лікарні №1 і депутат міськради з фракції «Пропозиція» Марія Грачова розповіла, що у медзакладі натепер перебуває майже дві сотні тяжкохворих пацієнтів з COVID-19, лікування яких значно ускладнюється через низьку температуру повітря в палатах. Про це вона розповіла у коментарі кореспонденту телеканалу «МАРТ», напередодні сесії міськради, 21 жовтня.

У Миколаєві триває капітальний ремонт приміщення для ангіографа

У Міській лікарні №1 готуються до запуску роботи ангіографа. Для встановлення обладнання необхідне спеціальне приміщення. Його наразі ремонтують. Про це повідомляє телеканал “МАРТ”. Роботи проводить підрядна організація «ІНЖ-СТРОЙ» на замовлення Управління капітального будівництва Миколаївської міської ради. Роботи розпочали 2 місяці тому і до середини жовтня підрядник планує здати об’єкт в

У лікарні №1 Миколаєва перебуває 137 хворих коронавірусом

На лікуванні в міській лікарні №1 Миколаєва з коронавірусним захворюванням COVID-19 перебуває 137 осіб. Про це свідчать дані Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій станом на 6 вересня. Всього лікарня №1 Миколаєва розрахована на 270 ліжок для хворих COVID-19, а це значить, що лікарня заповнена на 50,7%. Що

У міськлікарні №1 планують розширити лабораторію для ПЛР-тестувань

У зв’язку з підвищенням кількості захворювань на COVID-19 у Миколаєві на базі міської лікарні №1 хочуть розширити можливості бактеріологічної лабораторії для проведення ПЛР-тестувань. Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”. Полімеразна ланцюгова реакція – це метод молекулярної біології, який виявляє чи хвора людина на коронавірус. Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич каже, на

У міськради просять 1,5 мільйона гривень для засобів індивідуального захисту у лікарню №1

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради просить 1,5 мільйона гривень для засобів індивідуального захисту у міську лікарню №1. Про це повідомила начальниця управління охорони здоров’я Ірина Шамрай напередодні чергового пленарного засідання Миколаївської міської ради, повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”. За її словами, у разі збільшення кількості людей, котрі потребують госпіталізації з

Миколаївська міська лікарня № 1 отримала нове обладнання

Миколаївська міська лікарня № 1 отримала благодійну допомогу – апарати штучної вентиляції легенів і засоби індивідуального захисту. Такий подарунок медичному закладу зробив Фонд Вадима Новинського. Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся з колективом медичних працівників та подякував їм за роботу у нелегкі часи. За його словами завдяки об’єднанню зусиль медицини,

У міськлікарні №1 діятиме безкоштовна томографія для ургентних хворих, – Олександр Сєнкевич

Безкоштовна комп’ютерна томографія тепер доступна у Миколаївській міській лікарні № 1. Містяни, які перенесли інсульт або перебувають у невідкладних станах зможуть зробити КТ у нововідкритому кабінеті. Про це розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич під час прямого ефіру в соцмережах. Приватне підприємство взяло в оренду стару будівлю, відбудувало його, встановило за

Миколаївська лікарня №1 отримала 2 нові апарати ШВЛ

Миколаївська лікарня №1 отримала два нові апарати штучної вентиляції легенів, закуплені раніше містом. Загальна вартістю двох апаратів ШВЛ склала 1,2 мільйона, повідомляє управління охорони здоров’я міськради. Медичне обладнання, придбане за кошти міського бюджету, продовжують доставляти в установи охорони здоров’я Миколаєва. 19 травня 2020 на міську лікарню №1 надійшли два апарати

Червень 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930