У Миколаєві триває капітальний ремонт приміщення для ангіографа

У Міській лікарні №1 готуються до запуску роботи ангіографа. Для встановлення обладнання необхідне спеціальне приміщення. Його наразі ремонтують.

Про це повідомляє телеканал “МАРТ”.

Роботи проводить підрядна організація «ІНЖ-СТРОЙ» на замовлення Управління капітального будівництва Миколаївської міської ради.

Роботи розпочали 2 місяці тому і до середини жовтня підрядник планує здати об’єкт в експлуатацію. Окрім ремонту й проведення комунікацій, тут також  підключать опалення, вентиляцію та електроосвітлення. Враховуючи те, що для  встановлення ангіографа, приміщення вимагає особливих умов, підрядник обіцяє виконати і специфічні рекомендації.

За словами директора міської лікарні № 1 Марії Грачової, сучасний ангіограф – це унікальна рентгенівська система, яка дає можливість лікарям оперативно розпізнавати та реагувати на зміни в судинах та тканинах організму людини.

У Миколаєві на жаль до цього не було свого власного ангіографа. Минулого року завдяки депутатам і міському голові місто нарешті придбало цей апарат. Тому зараз йде інтенсивний ремонт, і ми сподіваємось, що в цьому році він розпочне свою роботу, – зауважила Марія Грачова.

Очікувана вартість ремонтних робіт складає п’ять мільйонів гривень.

Нагадаємо, що у спорткомплексі «Надія» завершують капітальний ремонт фасадної частини, цоколю і фундаменту по всьому периметру будівлі.

Як раніше повідомлялось, у Миколаївській загальноосвітній школі № 32 розпочали реконструкцію спортивної зали.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram