У міськради просять 1,5 мільйона гривень для засобів індивідуального захисту у лікарню №1

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради просить 1,5 мільйона гривень для засобів індивідуального захисту у міську лікарню №1.

Про це повідомила начальниця управління охорони здоров’я Ірина Шамрай напередодні чергового пленарного засідання Миколаївської міської ради, повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

За її словами, у разі збільшення кількості людей, котрі потребують госпіталізації з діагнозом COVID-19, особливо складних пацієнтів буде приймати Миколаївська міська лікарня №3.

Щодо засобів індивідуального захисту чиновниця відзначила, в наявності є запас, однак необхідно буде на найближчій сесії міськради перезподілити додатково кошти для оновлення резервів.  

Ми будемо просити гроші e розмірі 1,5 мільйона гривень на засоби захисту та деззасоби на лікарню №1 iз залишків грошей, зекономлених на обладнанні, – сказала Ірина Шамрай.

Дивіться також: У міськраді привітали з ювілеєм керівника Миколаївської лікарні №3

За словами Ірини Шамрай, причин для паніки не має і місто Миколаїв готове до так званої другої хвилі коронавірусу, котру прогнозують восени.

Нагадаємо, 20 серпня, в Україні зафіксовано 2 134 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19 — це антирекорд з кількості нових хворих за добу.

Як відомо, що Миколаїв ризикує опинитись у «червоній» зоні за кількістю хворих на COVID-19. Про це під час засідання виконкому розповів перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко.

Раніше повідомлялось, за минулу добу Україна опинилася на 15-му місці в світі за кількістю нових випадків зараження коронавірусом, за загальною кількістю виявлених хворих вона на 31-му місці.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram