
В Україні варто побудувати три нові блоки АЕС, – Міненерго
У Міністерстві енергетики вважають доцільним побудувати три нові атомні енергоблоки – два на Хмельницькій атомній станції і один – на Рівненській, якими будуть заміщені блоки АЕС, термін експлуатації яких наразі спливає. Як передає Укрінформ, про це під час форуму “Україна 30. Платіжка” сказав заступник міністра енергетики Юрій Бойко, повідомляє “Українська енергетика”.













