Миколаївські десантники виконують програму стрибків з парашутом

Військовослужбовці 79 окремої десантно-штурмової бригади виконують планову програму стрибків з парашутом. Цього тижня особовий склад підрозділів здійснив стрибки з вертольоту Мі-8 зі штатним озброєнням та спорядженням.

Про це повідомляють у пресслужбі 79 окремої десантно-штурмової бригади.

Виконання парашутних стрибків взимку, за умов низьких температур, має свої особливості.

Мінлива погода, уривчастий вітер, білий сніговий покрив. Також низька температура значно впливає і на людей, і на техніку, і на повітря, в якому вже незабаром з’являться білі куполи. Під час приземлення – особлива увага, адже білий сніговий покрив може дещо розмивати рельєф майданчика приземлення, йдеться у повідомленні.

Всі ці особливості враховані під час організації стрибків, щоб особовий склад виконав навчальні завдання максимально швидко, злагоджено і організовано і безпечно.

Фото: 79 ОДШБР

Борис, військовослужбовець десантно-штурмової бригади, сьогодні здійснив свій чотирнадцятий стрибок.

Так, морозець відчувається, і на землі, і на висоті, повітря аж «обпікає» – ділиться враженнями десантник, переводячи подих після приземлення, збираючи купол, – але до певної міри адреналін «зігріває»! По моїм відчуттям, зниження відбувалося трохи повільніше. Все гаразд!

Десантники виконали поставлені навчальні завдання; окрім того, свої фахові вміння і навички підвищив екіпаж гвинтокрила.

Нагадаємо, що Миколаївські десантники повернулися із зони ООС.

Як раніше повідомлялось, Миколаївські десантники 79-ї бригади посіли два призових місця на конкурсі артилеристів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram