Фото: Liga.net

Зеленський підписав закон про допомогу тяжкохворим дітям

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає збільшення допомоги сім’ям з дітьми, які мають важкі хвороби, але яким не встановлена інвалідність.

Про це в повідомляє пресслужба Офісу президента.

Відзначається, що мова йде про внесення зміни до статті 187 Закону України Про державну допомогу сім’ям з дітьми щодо підвищення розміру допомоги на дітей з важкими хворобами, яким не встановлено інвалідність № 1176-IX, прийнятого Верховною Радою 2 лютого 2021 року. 

Документ підвищує розмір щомісячної державної допомоги на дітей, які страждають на важкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, на тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу, гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня. 

Читайте також: Верховна Рада ухвалила закон про компенсацію через несвоєчасну виплату зарплат, пенсій та соцвиплат

Також передбачається збільшення виплат на дітей, які отримали важкі травми, яким потрібні трансплантації органів, паліативна допомога, яким встановлено інвалідність. Допомога буде збільшена з одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до двох прожиткових мінімумів, встановлених для дітей відповідного віку. 

Закон вступає в силу з наступного року.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала в цілому за законопроєкт (№4051) про врегулювання дистанційної та надомної роботи. Документ вносить зміни до Кодексу законів про працю та закону «Про охорону праці».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram