У пошуках натхнення: у Миколаєві відкрили перший із трьох молодіжний центр

У Корабельному районі відкрили молодіжний центр “Inspire”. Це філія палацу кульутри “Молодіжний”. Для молоді тут пропонують заняття танцями і воркаутом, а також цікаве спілкування, повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Молодіжний центр Inspire – це цілий комплекс залів для творчого зростання, фізичного розвитку; воркаут-зал, танцювальна студія, студія звукозапису, костюмерна, роздягальні, ресепшн.

Починати довелося дійсно з “нуля”. Приміщення було у непридатному вигляді кілька років. Раніше його затопило після прориву каналізації. Центр розташований на першому поверсі житлового будинку. Тут усе почистили, обштукатурити і пофарбували. Зали центру прикрашають графіті. Їх намалювали миколаївські вуличні художники. За словами кервника танцювального колективу “Inspire” Олександра Виноградова центр – це старання багатьох людей.

Реально 80 % зробленої роботи того, що ви бачите тут навколо – це їхня заслуга. Це зроблено реально своїми руками. Бо якщо б ми не прикладали зусиль і не навчалися всьому тому, що нам довелося пройти на цьому шляху, то цей проєкт реалізовувався мінімум рік. А так з моменту підключення комунікацій проєкту та електрики на реалізацію пішло всього три місяці”, – розповів Олександр Виноградов.

Вартість проєкту близько 1 млн грн, з яких 400 тисяч виділили з міського бюджету. Інші кошти – спонсорська на меценатська допомога та власні гроші учасників. Усіх помічників організатори центру увіковічили на стіні подяки. Тут можна побачити і ім’я мера Миколаєва.

Це приклад того, що хтось собі загадав, згенерував ідею і реалізував. Це приклад того, як потрібно бути не тільки активними у фейсбуці, писати коменти. А потрібно створювати навколо себе красиве ставлення … Потрібно щоб культура йшла до молоді. Саме такі місця – це магніти для нашої молоді”, – підкреслив Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, що У Миколаївській ОДА планують закінчити реконструкцію палацу «Молодіжний» до кінця 2023 року.

Як раніше повідомлялось, Колектив Inspire представить екстремальне шоу «Wonder Adventure» в Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram