Фрагмент з мюзиклу "Коронавальна ніч" / Фото: ТРК «МАРТ»

У Миколаївській ОДА планують закінчити реконструкцію палацу «Молодіжний» до кінця 2023 року

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім планує залучити гроші з держбюджету на реконструкцію ПК «Молодіжний» і завершити її до кінця 2023 року.

Про це він сказав у своєму відеоблозі, котрий опубліковав у Facebook, 29 січня.

Очільник ОДА повідомив, що провів переговори з декількома міністрами і зараз вирішується питання про включення проекту реконструкції у програми державного фінансування.

Ми розглядали можливість включення фінансування палацу «Молодіжний» в державні програми. Зараз відпрацьовуємо можливості добудувати ПК «Молодіжний». Думаю, що за 2022-23 роки ми точно його добудуємо. На 21-й не можу цього пообіцяти — зараз дуже складна ситуація з фінансами, – сказав у відеозверненні Віталій Кім.

Нагадаємо, 14 січня, комісія з соціально-гуманітарних питань Миколаївської міської ради дала рекомендувації переробити проект реконструкції палацу культури «Молодіжний» і зменшити вартість робіт, оскільки вважає витрату 395 мільйонів гривень недоцільною.

Також «МАРТ» повідомляв, 28 жовтня 2020 року, члени виконкому Миколаївської міської ради не погодили зміну вартості проєкту реконструкції Палацу культури “Молодіжний”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram