Подальша реконструкція ПК “Молодіжний” під питанням

Члени виконкому Миколаївської міської ради не погодили зміну вартості проєкту реконструкції Палацу культури “Молодіжний”. З 13 осіб, які прийшли на засідання, двоє – утримались від голосування.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Одне з питань, що розглядалось – зміна суми проєкту реконструкції Палацу культури “Молодіжний”. Вона збільшилася до 395 мільйонів гривень. Тож для затвердження проєктної документації необхідне погодження від виконкому.

Відповідаючи на питання членів виконкому Юрій Любаров наголосив, наразі йдуть перемовини щодо подання даного об’єкта на програму державного фінансування «Велике будівництво».

Директор палацу «Молодіжного» Юлія Захарова додала, додаткових коштів з міського бюджету не просять, потрібна лише підтримка рішення.

Ми не може будувати Палац культури без цього рішення. Це абсолютно процедурно. Ми не просимо вас проголосувати зараз за виділення суми. Я не розумію чому ви стримуєтеся. Чи можна якось зрозуміти вашу позицію?

Ми будуємо абсолютно нову установу і за будівлею, і за внутрішнім наповненням. Я не дуже розумію позицію, тому що ми вже це зробили: ми вже розвалили частину палацу, ми вже почали цю реконструкцію. І зараз нам потрібно затвердити просто звичайний документ і все. Ми не говоримо про виділення грошей, – сказала Юлія Захарова.

Та членів виконкому цей аргумент не переконує, тож, рішення не підтримали. Із 13 голосуючих – двоє – утримуються.

Нагадаємо, що у Миколаєві відбувся культурний мітинг за пом’якшення карантинних норм

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram