
У ліцеї під Києвом отруїлись дві школярки, одна померла
У Боярці Київської області дві дівчинки отруїлись невідомою речовиною, одна з них померла. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська облдержадміністрація. “У Боярці в академічному ліцеї «Гармонія», який підпорядковується Боярській територіальній громаді Фастівського району, сьогодні, 16 лютого, сталась трагедія. Згідно з оперативними даними, дві учениці сьомого класу вжили невідомі речовини, внаслідок
