
Мінінфраструктури провело перше засідання робочої групи з концесіонером “Ольвії”
Міністерство інфраструктури провело перше засідання робочої групи щодо забезпечення виконання концесійного договору для передачі в концесію майна ДП “Стивідорна компанія (СК) “Ольвія” і майна АМПУ протягом перехідного періоду. Як повідомила пресслужба Мінінфраструктури, учасники робочої групи обговорили план-графік перехідного періоду, а також наступні кроки для підписання необхідних договорів із незалежним інженером







