Криклій назвав миколаївські дороги “бермудським трикутником”

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій порівняв дороги у Миколаївської області з “бермудським трикутником” і висловив впевненість, що протягом наступних двох років відбудеться капітальний ремонт.

Про це він розказав в ефірі програми “Діалог” в ефірі телеканала МАРТ.

Мова йшла про дві траси, які пролягають через Миколаївський регіон: Н-11 сполучення “Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв” та Н-14 “Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв”. На думку урядовця, до початку ремонту, дороги були у такому стані, що можна було забути куди треба їхати і втратити свою автівку.

Дніпро-Кропивницький, Дніпро-Миколаїв і Миколаїв-Очаків, а також регіонально-територіальні дороги, які теж ремонтуються певними ділянками по області – це три найбільших напрямки, які я називаю “бермудським трикутником”. Тому що, фактично, можна було забути куди їхати та загубити авто подорожуючи по цим напрямкам, бо раніше це навіть дорогами було важко назвати, – заявив Владислав Криклій.

Міністр інфраструктури висловив своє задоволення станом ремонту дороги Н-14, порівнявши якість нового дорожнього покриття із злітно-посадковою смугою у аеропортах, оскільки вона збудована з бетону і є експериментальним проектом.

Вона більш міцна та зможе витримувати перевезення з перевантаження, що важливо до Миколаївщини. До кінця року ми завершимо майже 80 кілометрів цієї дороги, – пообіцяв Владислав Криклій.

Він додав, що у цьому році збільшили фінансування на будівництво автошляхів у Миколаївській області на 4,2 мільярди гривень, що у три з половиною рази більше ніж у 2019 році.

Впродовж наступних двох років вже максимально перейдемо до капітального ремонту, тому що спочатку передбачається завершити транзитний ямковий ремонт, – повідомив урядовець.

Нагадаємо,трасу Н-14 продовжують ремонтувати.

Як відомо, САД Миколаївщини збирається витратити 430 тисяч на обстеження 3 мостів державного значення.

Раніше повідомлялось, у 2020-му році на дороги в Миколаєві виділили 120 мільйонів гривень

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram