Фото: Unn.com.ua

Криклій розповів, коли з одеського пляжу приберуть затонулий танкер

Міністр інфраструктури Владислав Криклій пообіцяв, що до Дня Незалежності України з одеського пляжу «Дельфін» приберуть затонулий танкер «Delfi».

Про це під час брифінгу в Харкові сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає Depo.Харьков.

Він зазначив, що до серпня питанням підйому затонулого корабля займався судновласник «Delfi». Він кілька разів переносив терміни підйому корабля, завжди дотримувався режимe максимальної економії.

Не витримують ніякої критики ті способи підняття, – зазначив міністр.

Владислав Криклій зазначив, що тепер питанням підйому корабля займається Адміністрація морських портів України, 6 серпня було оголошено тендер на підняття танкера «Delfi», який лежить на мілині в Одесі, на цей тендер прийшло 6 компаній.

Міністр додав, що в той же час надійшла пропозиція від двох компаній, які зголосилися власним коштом підняти танкер.

Тому ви вийшли з державної закупівлі, оскільки маємо можливість заощадити кошти для Адміністрації морських портів, нічого не витрачати. І протягом двох тижнів, до Дня Незалежності, вони повинні відігнати вже нарешті цей буксир, який став тимчасовим символом на одеському пляжі, – сказав Владислав Криклій.

Нагадаємо, «Адміністрація морських портів України» визначила професора Геннадія Єгорова куратором проекту підйому і видалення наслідків аварії на одеському пляжі «Дельфін» танкера-бункерувальника Delfi.

Як відомо, ситуацію навколо танкера Delfi поряд з одеським пляжем “Дельфін” визначено як надзвичайну ситуацію місцевого рівня.

Раніше повідомлялось, допустима концентрація нафтопродуктів у Чорному морі в районі затонулого танкера Delfi перевищена в п’ять разів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram