Кабінет міністрів України дозволив з 15 червня відкрити пункти пропуску і контролю в аеропортах з метою обслуговування рейсів міжнародного повітряного сполучення.
Відповідне рішення уряд прийняв на засіданні у п’ятницю, 12 червня, проте його ще мають доопрацювати упродовж дня, повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.
Українці з 15 червня можуть виїжджати за кордон.
З 15 червня українців готові приймати:
- США – без обмежень на кордоні;
- Велика Британія – з дотриманням карантину 14 днів;
- Туреччина – без обмежень на кордоні та тестуванням після прибуття.
З 27 червня українців прийматиме Туніс – із тестуванням після прибуття.
Читайте також: У МОЗ назвали правила перебування у туристичних країнах під час карантину
Якщо епідемічна ситуація в Україні поліпшиться, то Кіпр, Чорногорія, Грузія і Греція розглянуть можливість дозволити в’їзд українцям з 1 липня.




