Фото: Lowcostavia.com.ua

У МОЗ назвали правила перебування у туристичних країнах під час карантину

15 червня, за черговим етапом пом’якшення карантину, в Україні відкриється авіаційне сполучення з іншими країнами. Міністерство охорони здоров’я закликає дотримуватись встановлених правил безпеки на території зарубіжних країн.

Епідеміологічна ситуація в світі досі залишається напруженою, адже коронавірусна хвороба продовжує поширюватись. МОЗ наводить перелік рекомендацій для унеможливлення зараження COVID-19, як на території України, так і за кордоном.

На території США у зв’язку з карантинним режимом призупинено видачу “зелених карт”, крім громадян у шлюбі, а також неодружених дітей до 21 року власників даного документа. У ряду штатів запроваджено комендантську годину, зокрема у Каліфорнії, Вашингтону, Гаваях, Неваді, Арізоні та інших. Також діє ряд обмежень на поїздки іноземців, які останні два тижні перебували на території країн Шенгену.

Туреччина призупинила авіасполучення з 68 країнами, у тому числі з Україною. При цьому в’їзд громадянам України дозволений, однак лише у разі проходження лікування. Перетинати турецький кордон зможуть залізничним та дорожнім шляхом лише ті іноземці, які мають негативний результат тесту на коронавірус.

У Греції діє заборона для в’їзду іноземців, крім представників дипломатичних місій. Внаслідок призупинення повітряного і морського сполучення з островами, також заборонений прохід круїзних суден. Пляжі, лижні курорти і парки – закриті для громадського відпочинку.

Цього літа українцям навряд чи вдасться побачити єгипетські піраміди, оскільки Єгипет скасував авісполучення з усіма державами. В країні діють жорсткі карантинні обмеження:

  • зачинено розважальні заклади і громадського харчування, пляжі, спортивні клуби, парки, тощо;
  • обов’язкове носіння маски (недотримання цієї норми передбачає штраф у 270 доларів США).
  • забороняється транспортне пересування з 8-ї години вечора і до 6-ї ранку.

Дещо послабленні карантинні обмеження почали діяти на території Італії. У ній обмежено в’їзд тільки громадянам найбільш уражених держав. Італійські пляжі, музеї, бібліотеки, релігійні та спортивні об’єкти вільно приймають відвідувачів, але з дотриманням маскового режиму. Однак продовжують діяти обмеження на авіа-, залізничне та автомобільне пасажирське сполучення.

Міністерство охорони здоров’я України закликає не нехтувати встановленими правила безпеки на території інших держав, а також дотримуватись елементарних засобів індивідуального захисту.

Нагадаємо, в Україні різке збільшення хворих на COVID-19.

Раніше повідомлялось, на Миколаївщині ще у п’ятьох осіб виявили коронавірус.

Як відомо, ВООЗ заявляє про глобальне погіршення ситуації з коронавірусом.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram