
Росіяни вночі вдарили по центру Миколаєва
Пошкоджено низку цивільних об’єктів. Російські окупанти вночі вкотре обстріляли Миколаїв. Ворог ударив по центру міста з РСЗВ “Смерч”. Внаслідок чого пошкоджено низку цивільних об’єктів. Про це повідомляє голова Миколаївської ОВА Віталій Кім та мер міста Олександр Сєнкевич. Кім зазначив, що вночі Миколаїв двічі зазнав ворожого обстрілу – близько першої години














