
Окупанти зруйнували понад 700 метрів водопроводу та каналізаційних мереж у Миколаєві
Російські війська вже завдали збитків підприємству на суму понад 26 мільйонів гривень. Від початку повномасштабного вторгнення війська Російської Федерації зруйнували понад 700 метрів водопровідних та каналізаційних мереж у Миколаєві. Про це повідомило комунальне підприємство (КП) “Миколаївводоканал”. За даними КП, російські війська станом на 28 вересня завдали збитків підприємству на суму














