Камери відеоспостереження. Фото - mkrada.gov.ua

Миколаїв отримав камери відеоспостереження для системи “Безпечне місто”

Румунське місто Брашов підтримує жителів Миколаїв із перших днів російського вторгнення.

Миколаїв отримав камери відеоспостереження для системи “Безпечне місто”. Таку допомогу нам надали з міста Брашова (Румунія). Кошти на придбання камер збирали жителі різних містечок Румунії.

5 камер вже встановили на вулицях Миколаєва, решту – обладнають найближчим часом.

Читайте також: До Миколаєва прибув гуманітарний вантаж з Львівської області

Завдяки камерам відеоспостереження, які розміщені в різних районах Миколаєва, міські служби можуть контролювати ситуацію на вулицях міста, запобігати злочинам та оперативно реагувати на будь-які надзвичайні ситуації.

“Щиро дякую жителям Румунії за цю гуманітарну допомогу. Сьогодні Миколаїв потерпає від щоденних обстрілів. Окрім житлових будинків та міської інфраструктури, від ракетних ударів страждає і подібне обладнання.

Завдяки камерам спостереження, ми маємо змогу одразу встановлювати місця обстрілів, оцінювати ступінь руйнувань та відправляти конкретні бригади для ліквідації наслідків.

Також дякую Раду Хоссу, який організував збір коштів і купив для нас камери, і меру Брашова Аллену Колібану”, – міський голова Олександр Сєнкевич.

Зазначимо, що місто Брашов підтримує жителів Миколаїв із перших днів російського вторгнення. Це було одне з перших міст, яке на початку березня надіслало Миколаєву продукти тривалого зберігання.

Читайте також: Волонтерські штаби Миколаєва створюють єдину систему обліку та видачі гуманітарки населенню

Нагадаємо, що у Миколаєві з ініціативи плавців-паралімпійців Андрія Козленка та Богдана Гриненка створили команду волонтерів, що допомагає місцевим жителям та ЗСУ. 

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram