Фото - home.iak

Миколаївські паралімпійці стали волонтерами і допомагають ЗСУ

Загалом волонтерський центр уже допоміг більш як п’яти тисячам миколаївців.

У Миколаєві з ініціативи плавців-паралімпійців Андрія Козленка та Богдана Гриненка створили команду волонтерів, що допомагає місцевим жителям та ЗСУ. Про це йдеться на сторінці організації у Facebook.

Серед напрямів роботи спортсменів-волонтерів – закупівля амуніції та різноманітних тактичних приладів для військових, а також — гуманітарні питання.

Читайте також: Волонтерські штаби Миколаєва створюють єдину систему обліку та видачі гуманітарки населенню

Команда допомагає жінкам з дітьми, багатодітним сім’ям, людям з інвалідністю, пенсіонерам. Загалом волонтерський центр уже допоміг більш як п’яти тисячам миколаївців.

Паралімпійський фехтувальник, бронзовий призер ХV Паралімпійських ігор Олег Науменко разом із товаришами також збирає кошти на виготовлення перископів для військових. Їх друкують на 3D-принтерах. Перископ допомагає проглядати позиції противника не виходячи з укриття, і тим самим убезпечує українських захисників від мінометних обстрілів. За два місяці надрукували на 3D-принтерах уже 150 перископів.

Друкуємо перехідники для міни 82 мм, ручки для автомата Калашникова, зарядні пристрої на сонячних панелях і багато інших приладів для військових. Ми налагодили зв’язок із партнерами з Німеччини, чекаємо від них поставок аптечок для наших військових.

У Миколаєві багато талановитих людей, які допомагають збирати монокуляри, зарядні пристрої для мобільних телефонів. Здебільшого ми працюємо для наших військових, які на передовій, – розповів Олег Науменко.

Окрім того, майстер спорту з настільного тенісу Олег Шемчук власноруч виготовляє і продає мочалки. Кошти з продажу кожного четвертого виробу перераховують на рахунок ЗСУ.

Нагадаємо, що до Миколаєва з Одеси прибув черговий гуманітарний вантаж: двадцять тисяч банок консервів, тонна макаронних виробів, півтонни круп, 1700 кг кондитерських виробів, три тонни мінеральної питної води, а також досить велика кількість медикаментів.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram