Фото: topor.od.ua

До Миколаєва з Одещини прибули 20 тисяч банок консервів

Гуманітарна операція була організована зусиллями болградського координаційного штабу за допомогою миколаївських волонтерів та благодійного фонду «IBC-Буджак».

Фура з гуманітарною допомогою прибула з Болграда до Миколаїва. За інформацією координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань, що працює при Болградській районній військовій адміністрації, серед доставлених миколаївцям вантажів: двадцять тисяч банок консервів, тонна макаронних виробів, півтонни круп, 1700 кг кондитерських виробів, три тонни мінеральної питної води, а також досить велика медикаменти.

Читайте також: Миколаївська область отримала 14 тонн гуманітарної допомоги з Рівненщини

Зазначимо, що ця гуманітарна операція була організована зусиллями болградського координаційного штабу за допомогою миколаївських волонтерів та благодійного фонду «IBC-Буджак». Основну частину доставлених вантажів становить гуманітарна допомога, що надійшла до Болградського району з-за кордону.

Одеська область активно включилася в допомогу сусідам – миколаївцям, які стримуючи наступ російських окупантів, по суті, захищаючи собою Одещину, страждають від постійних обстрілів. У Болградському районі першими відгукнулися на проблеми сусідів жителі Арцизької територіальної громади, які зібрали та відправили на Миколаївщину декілька машин «гуманітарки».

Читайте також: Для отримання харчових наборів миколаївцям треба оформити продуктову картку. АДРЕСИ

Нагадаємо, у Миколаєві відкрили «Гончаренко-центр». Відсьогодні у ньому можна буде отримати волонтерську та психологічну допомогу і записатися на онлайн-курси.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram