У Миколаєві відкрили Гончаренко-центр

У Миколаєві відкрили Гончаренко-центр. Відсьогодні у ньому можна буде отримати волонтерську та психологічну допомогу і записатися на онлайн-курси.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Чиста питна вода, дитяче харчування, ліки від застуди та одяг – тепер усе це переселенці, багатодітні родини, пенсіонери та звичайні миколаївці можуть отримати в Гончаренко-центрі. Його відкрили неподалік українського театру драми та музичної комедії. Це вже 26-й Гончаренко-центр в Україні. Він мав би стати освітньо-культурним осередком, однак під час війни перекваліфікувався на волонтерський штаб.

Сьогодні головне, звичайно, волонтерство та гуманітарна допомога. Миколаїв має потребу в питній воді, продуктах харчування, засобах гігієни. Це те, що необхідно і місцевим мешканцям, і переселенцям. Також ми підтримуємо і допомагаємо Збройним силам України, – розповів народний депутат України та засновник Гончаренко-центрів Олексій Гончаренко.

Зараз в центрі працює вісім волонтерів. Вони вже розсортували першу партію гуманітарки і чекають на відвідувачів.

Сьогодні Гончаренко-центр корисний для усього Миколаєва, особливо для жителів Центрального району. Найглобальніша проблема зараз – вода, тож наша основна задача – давати цю питну воду людям. Також містянам потрібен дитячий одяг та взуття, вітаміни, ліки загальної дії. До нас вже зверталися малозабезпечені сім’ї з дітьми, батьки яких залишилися без роботи, переселенці, пенсіонери, – каже координаторка Гончаренко-центру в Миколаєві Зоя Павленко.

Попри те, що центр тільки почав працювати, тут стараються допомогти кожному. Так, сьогодні миколаївським військовим передали автомобіль. Це вже сімнадцятий фургон, який з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну придбали на потреби української армії. 

Ця машина нам зараз дуже потрібна. Ми живемо в полях, нам не вистачає старої техніки, а нову дістати складно. Це для нас як ковток свіжого повітря, – зазначив один з українських військових.

Згодом в Гончаренко-центрі можна буде записатися на курси англійської мови, отримати консультацію психолога та відвідати освітні івенти. Також тут завжди раді миколаївцям, які хочуть приєднатися до волонтерів і спільними зусиллями наближати перемогу.

Нагадаємо, Миколаїв отримав 10 дронів від проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Раніше повідомлялось, миколаївський зоопарк отримав допомогу від колег з Європи та України.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram