
У Миколаєві на котельнях встановили обладнання для очищення води від солі
Місто готується до опалювального сезону. У Миколаєві очищатимуть воду перед подачею до мережі. Для цього «Миколаївоблтеплоенерго» встановлює спеціальне обладнання. Читайте також: Опалювальний сезон в Миколаєві знаходиться на контролі Офісу Президента Як зазначив 8 вересня під час онлайн-сесії Миколаївської міськради мер Олександр Сєнкевич, зараз вони є практично на всіх котельнях підприємства.






