
Дві міські лікарні отримали сучасні дефібрилятори та медичні ноші
Електронні прилади використовуватимуть для серцево-легеневої реанімації важкої категорії постраждалих. Міська лікарня №4 та лікарня швидкої медичної допомоги отримали сучасні дефібрилятори та носилки для транспортування хворих у надзвичайних ситуаціях. Електронні прилади використовуватимуть для серцево-легеневої реанімації важкої категорії постраждалих, про що повідомляє управління охорони здоров’я міськради. Ноші легкої конструкції стануть в нагоді






