
Кім: На Миколаївщині готують теплі пункти видачі води та бурять нові свердловини
Область готується до зимового періоду. Напередодні зими в Миколаївській області готують пункти видачі води в теплих приміщеннях. Про це розповів голова Миколаївської області Віталій Кім в YouTube-проєкті «Бабеля» «ТА.ЗА.ШО». «Ми додатково робимо свердловини та джерела води, ми її розвозимо, ремонтуємо інфраструктуру питної води та каналізації, оскільки збільшилася кількість аварій через





