
Одеса передала Миколаєву японські системи очищення води
Одна установка може працювати безперервно працювати 15 годин на добу. Чи не кращий подарунок до Дня міста отримав Миколаїв від Одеси. Одразу декілька японських портативних станцій очищення води. Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради. Японці надали Одесі 33 портативні станції для очищення води, які дозволяють перетворити воду зі звичайного


