Через війну на Миколаївщині зросла кількість людей з психічними розладами

На базі Миколаївського психоневрологічного диспансеру створено центр психологічної підтримки.

З початку війни в прифронтових зонах Миколаївської області спостерігається зростання психологічних розладів у цивільного населення.

Так, на базі Миколаївського психоневрологічного диспансеру створено центр психологічної підтримки, де спеціалісти надають таку допомогу. Про це розповів начальник управління охорони здоров’я Миколаївської ОВА Максим Безносенко.

Читайте також: Лікарні Миколаєва готові до можливого застосування ворогом хімічної зброї, – Шамрай

Також Максим Безносенко повідомив, що разом з волонтерами організовано виїзд психологів на прифронтові території для того, аби надавати необхідну психологічну підтримку населенню.

«Окрім цього, у нас проводяться тренінги з медичним персоналом, стосовно вигоряння на роботі під час таких стресових обставин, як війна. Ми робимо все можливе, щоб ніхто не залишився зі своїми проблемами наодинці», – зазначив він.

Начальник УОЗ ОВА зауважив, що людина також може звернутися до сімейного лікаря, який потім направить до психолога.

«Якщо з сімейним лікарем розмови не вийшло, то при всіх сімейних амбулаторіях також працює психолог. У разі, коли людина потребує більшої психологічної допомоги, то психолог направляє вже до психоневрологічного диспансеру, де людиною займуться більш кваліфіковані спеціалісти», – сказав Максим Безносенко.

Нагадаємо, що в Україні почнуть виробляти генеричну версію протиковідного препарату Paxlovid від компанії Pfizer. Відповідний конкурс на ліцензію виграла фармацевтична компанія «Дарниця».

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram