
На Миколаївщині загарбники вже пошкодили понад 10 тисяч цивільних об’єктів
З них – 6466 житлових будинків. У Миколаївській області російські загарбники вже пошкодили понад 10 тисяч цивільних об’єктів. Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації у Фейсбуці. Станом на 27 серпня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 10 тисяч цивільних об’єктів. З них – 6466 житлових будинків, –


