
Понад пів сотні рятувальників гасять пожежу в Андріївському урочищі на Миколаївщині
Причину займання встановлюють, у ДСНС кажуть, що це не через ворожі обстріли. У Миколаївській області горить територія Андріївського урочища. Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС. Читайте також: У Миколаївській області горіло Балабанівське лісове господарство Станом на 16.00 до гасіння залучили 60 осіб і 12 одиниць техніки як від Служби





