
Миколаївські правоохоронці викрили чоловіка на привласненні благодійної допомоги
Підозру чоловікові повідомили заочно, розслідування справи триває. На Миколаївщині правоохоронці викрили чоловіка на привласненні автомобіля швидкої та медикаментів, що завозилися як гумдопомога. Про це повідомили на сторінці Головного управління Національної поліції Миколаївської області. За даними слідства, 56-річний чоловік, працевлаштувавшись до волонтерської організації, здійснив ввезення з країни ЄС автомобіля швидкої допомоги,





