
У Миколаєві загарбники за тиждень знищили два склади з гуманітарною допомогою
Також у місті працюють ринки та магазини. У Миколаєві російські загарбники за останній тиждень знищили два склади з гуманітарною допомогою і пункт її видачі. Про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Віталій Кім на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ. Російські загарбники за останній тиждень знищили два склади з гуманітарною







