На Миколаївщині загарбники вже пошкодили понад 10 тисяч цивільних об’єктів

З них – 6466 житлових будинків.

У Миколаївській області російські загарбники вже пошкодили понад 10 тисяч цивільних об’єктів. Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації у Фейсбуці.

Станом на 27 серпня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 10 тисяч цивільних об’єктів. З них – 6466 житлових будинків, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що руйнувань зазнало 331 навчальний та 67 медичних закладів, 149 об’єктів культури, 115 промислових підприємств, а також понад 1500 об’єктів життєзабезпечення: газо-, електро-, водо-, теплопостачання.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти: