
МОЗ планує проводити ревакцинацію через рік
Міністерство охорони здоров’я передбачає проведення додаткової вакцинації від COVID-19 через рік після основного курсу. Про це заявив головний санлікар Ігор Кузін, повідомляє МОЗ у Телеграмі. За словами Кузіна, з приводу ревакцинації від COVID-19 точиться чимало дискусій, і немає достовірних статей в наукових журналах і офіційних позицій міжнародних організацій, що бустерна доза














