Миколаївський тхеквондист привіз з Європи «бронзу»

Спортсмен з Миколаєва, вихованець ДЮСШ №2 Самір Мірзоєв повернувся з європейського чемпіонату з тхеквондо з бронзовою нагородою.

Про це повідомляється на сайті Миколаївської міськради.

Змагання проходили в столиці Естонії серед юніорів і кадетів з 24 до 27 серпня.

До змагань борця готував Хозяінов Григорій Борисович.

Нагадаємо, у вівторок, 24 серпня, в Токіо (Японія) офіційно стартували XVI літні Паралімпійські ігри.

Як відомо, миколаївський боксер Сергій Дерев’янченко може провести бій за статус обов’язкового претендента на титул WBC.

Раніше повідомлялось, миколаївська ралійна команда Mykolaiv Rally Team посіла 2-е місце на Кубку Лиманів.