Миколаївська ралійна команда Mykolaiv Rally Team посіла 2-е місце на Кубку Лиманів

Екіпаж Євгенія і Тетяни Гриневич посів 2-е місце на другому етапі Чемпіонату України з мініралі «Кубок Лиманів» – ралі «NIKO-2021». Змагання проходили у селі Зайчівське під Миколаєвом.

Про це повідомляє інтернет-видання «Inshe TV».

У всеукраїнському ралі взяли участь 32 команди з різних регіонів України. Миколаїв представляла ралійна команда Mykolaiv Rally Team у класі PS6 (моноприводні автомобілі з об’ємом двигуна 1,6 л) у складі пілота Євгенія Гриневича, штурмана Тетяни Гриневич і механіка Олександра Стебліна.

Трасу підготували чудово. Ми втримали друге місце у класі PS6. У цілому дуже задоволені результатом, а ще більше тим, що ми не розгубили швидкість. Величезна вдячність нашим спонсорам і містянам за таку підтримку на трасі, – зауважив капітан команди Євгеній Гриневич.

Генеральним спонсором ралійної команди Mykolaiv Rally Team виступив порт «Ніка-Тера». Захід проходив за підтримки голови Миколаївської ОДА Віталія Кіма і голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої.

Нагадаємо, на Миколаївщині до 30-річчя незалежності України пройде масштабний фестиваль повітряних зміїв.

Раніше повідомлялося, Ольга Харлан програла китаянці в 1/16 фіналу Олімпіади в Токіо.