
Михайло Романчук завоював олімпійське «срібло»
У фіналі запливу чоловіків на 1500 метрів вільним стилем Олімпіади-2020 в Токіо срібну медаль завоював українець Михайло Романчук, поступившись американському плавцеві. У фіналі змагань взяли участь двоє українських плавців – Михайло Романчук та Сергій Фролов, пише «Українська правда». «Золото» виграв американець Роберт Фінке, а срібну медаль завоював Михайло Романчук. «Бронза»




